15.6 inch FULL HD IPS LED Laptop Screen NV156FHM-N46 Model
| Panel model: | NV156FHM-N46 |
| Surface: | Matte plate |
| Interface type: | edp 30 pins |
| Contrast ratio: | 800:1 |
| Response time: | 130(Typ.) |
| Viewing angle: | 85/85/85/85 |
| Condition : | Brand new and Grade A + |
| RoHS: | Verified |
| Warrenty: | Three months |
| Packing and Delivery: | Antistatic bag and original box |
Hot Models For Laptop LCD Screen Replacement
Direct Source /Ready Stock/Competitive Price
| 11.6" | 13.3" | 14" | 15.6" | 17.3" |
| LTN133AT20 | ||||
| LCD&LED SCREEN FOR LAPTOP | |
| Application | Laptop |
| brand | all brands available |
| Size | 7.0-17.3 (normal,slim) |
15.6 Inch 30 Pin Ips Full HD LCD Screen Slim Laptop Notebook Panel NV156FHM-N46 Images |